גיוס עובדים

גיוס עובדים מהווה חלק מהותי בעסק. עסק יצליח משמעותית בזכות מצבת כוח אדם איכותית. אך אם עסק לא ישקיע בגיוס עובדים איכותיים ונכונים, הוא עשוי להיכשל.

גיוס עובדים מתרחש כאשר יש צורך בעובדים חדשים בשל החלפת עובדים עוזבים או לטובת התרחבות הארגון.

המטרה הסופית בגיוס היא לאתר את האנשים המתאימים ביותר, לטובת המשרה אשר הם צריכים לגייס.

בשנים האחרונות כללי המשחק בגיוס השתנו. מגייסים כיום יכולים לפנות באופן יזום לאדם, גם אם אותו אדם לא מחפש עבודה כלל. הם יציעו לו הצעת עבודה שיהיה קשה מאוד לסרב לה.

כיצד זה עובד?

לינקדאין
הרשת החברתית מהווה פלטפורמה מצויינת למחפשי עבודה.
ומה הופך אותה לכזאת? לינקדאין מלאה בסיקרים (סיקר = מגייס שמחפש עובדים).

אז איך גורמים למגייס לפנות אלינו?
כדאי להחזיק פרופיל לינקדאין חזק. מה זה אומר חזק? למלא את הפרופיל, לספר בו את כל הקורות חיים שלך, החל מלימודים אקדמאים, משרות עבר והמשרה העכשווית שלך.
בתוך הלינקדאין ניתן להירשם בתשלום לכלי שיקנה לך גישה למנגנון חיפוש עובדים רחב של המערכת ובאמצעותו אפשר למצוא תפקידים רלוונטיים לכישורים שלך.
אפשרות נוספת ללא תשלום היא חיפוש משרות שפורסמו בקבוצות רחבות בלינקדאין. זה יאפשר לך להגיב בפוסטים אלו, ולהגיע אל המגייסים ברשת.

פייסבוק

חשוב לתחזק עמוד פייסבוק פעיל ולהצטרף לכמה שיותר קבוצות של מחפשי עבודה. גם כאן ניתן לחפש קבוצות לפי מקצועות כמו אבטחת מידע / הייטק / משאבי אנוש / גיוס /מכירות ולהגיש מועמדויות למשרות שמפורסמות.
כיום, דפים יכולים לפרסם משרה ולקבל מועמדים למשרה באמצעות פלטפורמה לחיפוש עובדים שפותחה בפייסבוק. לכן, ניתן גם להיכנס ישירות לדפים של חברות שהיית רוצה לעבוד בהן ולהגיש מועמדות.

אז כפי שהבנת, ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של משרות ברשתות החברתיות ולפנות למגייסים בצורה יזומה, כדי למצוא את המשרה הבאה שלך בקלות

בהצלחה